KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13693200
nr 1369 3200
Leif Elggren
(f. 1950), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 48/110, daterad 1980. Motivet: 5,5x4,4cm
Leif Elggren, svensk målare och grafiker född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:53:39
100 kr
150 kr